Quantcast
loading...

Score: 291°       Point: 22194       Stars: 0        

Vipat
Vipat-avatar

Vipat

vipat.info

Celebrity Gossip and Entertainment News, Covering Celebrity News and Hollywood Rumors. Celebritete.com, vipat.info eshte nje faqe me informacione, lajme, thashetheme rreth vipave dhe celebriteteve shqiptare e te huaja.

Get Adobe Flash player         Blog

Joana pozon me Bjordin Joana pozon me Bjordin

Fituesi i edicionit të 6 të këtij realiti shou, Anaidi deklaroi sapo doli nga shtëpia e famshme se nuk ka pasur asnjë lidhje me Joanën. Dhe pas replikave mediatike me akuza e kundërakuza, Joana nuk vonon të hakmerret. Dhe ja një foto me Bjordin, lojtarin e BB2 e postuar në rrjetin social Facebook. Duke se

2013-06-08 09:16:41
Similar

Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë

Është e vërtetë që Shqipëria ka vetëm një pornostare, ama atë që e kemi e kemi tamam! Sipas revistës së njohur amerikane “Complwx”, shqiptarja Breanne Benson (emri artistik), është e tetëmbëdhjeta në listën e njëqind pornostareve më të mira në botë! Breanne në karrierën e saj dhjetë vjeçare pornografike ka bashkëpunuar me studiot më të

2013-06-05 16:46:38
Similar

“Shpërthen” Joana: Anaidi hipokrit, u shit për 35 milionë, na ndau e ëma “Shpërthen” Joana: Anaidi hipokrit, u shit për 35 milionë, na ndau e ëma

Ajo ishte gati që të sakrifikonte ëndrrën e saj të “Big Brother”, sepse Anaidi u bë më i rëndësishëm se loja, fama e paratë. Teksa Joana priste që të jetonte lidhjen e saj të dashurisë, jashtë shtëpisë së vëzhguar, Anaidi që doli si fitues i këtij edicioni, dha deklaratën shokuese të ndarjes. Ai nuk dha

2013-06-04 09:36:33
Similar

Rita Ora perpara fames Rita Ora perpara fames

Rita Ora ka prezantuar sot për fansat e saj një foto para se ajo të bëhej e famshme. Pa tualet, me flokë brunë, dhe pa buzët e saj të kuqe, që tashmë e identifikojnë. Rita publikoi foton e saj në Instagram me nënshkrimin “Ha…little Rita!”

2013-05-30 22:39:14
Similar

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, fejohen ne qershor Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, fejohen ne qershor

Keto dite u perfol se kengetarja Dafina Zeqiri eshte ne lidhje me reperin, Dj Blunt dhe keto thashetheme po dalin te jene te verteta. Ndonese kengetarja duket se po bene te pamunduren per ta fshehur nje gje te tille, megjithate, lajmin se ajo eshte ne lidhje me Blunt e kane konfirmuar edhe te aferm te

2013-05-21 16:01:05
Similar

Eneda Tarifa prezanton vajzen e sapo lindur, Aria Eneda Tarifa prezanton vajzen e sapo lindur, Aria

“Aria sapo erdhi në jetë, është një thesar”… Ka qenë kjo fjalia që shoqëronte postimin e fotos së parë të Eneda Tarifës me të bijën, të porsalindur. Ylli i skenave muzikore duket të jetë shumë e lumtur përkrah të voglës, Aria, e cila erdhi si bekim për familjen e këngëtares këtë të hënë. Këngëtarja dhe

2013-05-21 15:57:47
Similar

Comment on Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman” by gjermonja

Djemt e bukur ka Kosova, por aman edhe shume Gentelman jan.
Ne Gjermani une kam takuar shume djem Kosovar, jan shume xhymerta dhe shume te dashur.
Zoti i prift mbaresi.
Une kam shume simpati, per djemt Kosovar

2013-05-19 19:17:03
Similar

Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman” Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman”

Eshte cilesuar nga mediat si Miss-i me i bukur, me inteligjente dhe me e komentuar nder vite. E gjithe kjo e ka nje “sekret”. Sukseset profesionale, origjinaliteti dhe pasioni per punen… jane disa nga pikat e forta te personalitetit te Agnesa Vuthajt, qe duket se jane reflektuar dhe e kane bere ate me te dashur

2013-05-18 16:49:03
Similar

Kleoniki Delijorgji: Do doja të sfiloja për “Victoria’s Secret” Kleoniki Delijorgji: Do doja të sfiloja për “Victoria’s Secret”

Miss-i i vitit me dy kurora dhe është vetëm 16 vjeçe. Kleoniki Delijorgji, e përzgjedhura e vitit 2012 si “Miss Shqipëria” e “Miss Globe”, rrëfen jetën e një vajze që i jep rëndësi kohës, dashurisë dhe ambicies për karrierë në modë e për të prekur sfilatat e “Victoria’s Secret”. Në këtë intervistë zbulon sekretet e

2013-05-18 15:57:36
Similar

Shtyhet tre herë takimi në Elbasan, Rama han kokoshka Shtyhet tre herë takimi në Elbasan, Rama han kokoshka

Dështon hapja e fushatës së kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama në qytetin e Elbasanit. Takimi është realizuar me dy orë vonesë nga mungesa e njerëzve. I lajmëruar fillimisht rreth orës 15:30, në mungesë të njerëzve, PS është detyruar ta shtyjë atë për në orën 16:00, por situata nuk ka ndryshuar pasi sheshi vijonte të

2013-05-16 00:56:22
Similar

Shkendija poston foto te nxehta (perseri) Shkendija poston foto te nxehta (perseri)

Duket se menyra e vetme per te rene ne sy per Shkendije Mujaj, eshte te postoje foto ku merr poza te denja per nje pornostare. Fotot jane publikuar nga vete Shkendija ne Facebook.

2013-05-14 11:50:07
Similar

Fadil Berisha shkemben puthje me Sharon Stone Fadil Berisha shkemben puthje me Sharon Stone

Fotografi shqiptar me fame boterore, Fadil Berisha, ka deshmuar shume here se ne rrethin e ngushte te miqve te tij ka shume personalitete te njohura te hollivudit. Dhe, ja ne nje foto te fundit, qe ai ka postuar ne rrjetin social, shfaqet me aktoren, producenten dhe modelen (ende) seksi Sharon Stone, qe sapo ka mbushur

2013-05-13 00:49:51
Similar

Çiljeta, në polici: Po më cenohet jeta private Çiljeta, në polici: Po më cenohet jeta private

Me anë të një denoncimi, ajo kërkon mbylljen e 400 profileve në facebook, të cilat shajnë dhe prishin imazhin e saj. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se pas sjelljes në jetë të djalit të saj, Fernando, dhe ndryshimit të statusit tashmë si nënë, është bërë më e ndjeshme për imazhin e saj në publik. Ndërkohë që

2013-05-13 00:19:28
Similar
2013-05-10 14:11:59
Similar

Zajmina Vasjari rikthehet me artileri të rëndë! Zajmina Vasjari rikthehet me artileri të rëndë!

Këngëtarja seksi Zajmin Vasjari pritet të vijë tepër e nxehtë dhe me artileri të rëndë këtë verë. Ajo është duke xhiruar videoklipin e këngës së saj të fundit, e cila pritet të prezantohet së shpejti në tregun muzikor. Zajmina ka postuar disa fotografi nga xhirimet në faqen e saj në Facebook, ku duket mbi një

2013-05-01 23:15:49
Similar

Labi kopjon këngëtarin serb Labi kopjon këngëtarin serb

Labinot Tahiri-Labi, njëri nga këngëtarët më të përfolur të estradës kosovare, pas shumë angazhimeve të tij, së fundmi ka publikuar një tjetër këngë të re, të titulluar “A më ke shpirt”, këngë e cila rezulton që është e kopjuar. Burimet e Indeksonline kanë zbuluar së kënga i takon një këngëtari serb të Maqedonisë, Zeljko Samardziq,

2013-05-01 11:10:25
Similar

Comment on Dy modelë në shtëpinë e “Big Brother” by genta

Ky olseni nuk esht i bukur por marselino esht shum i bukur……

2013-04-30 21:03:13
Similar

Një zyrë për të bukurat Një zyrë për të bukurat

Edhe zyrat i duan të bukurat. E kush nuk do t’i donte?! Pasi janë bërë të njohura nga konkurset e bukurisë, televizioni, muzika, sporti e kinematografia, stacioni i radhës për Valbona Selimllarin, Klodiana Shalën, Elvira Diamantin, por edhe më të rejat, si Floriana Garo dhe Greta Koçi. Ja si i rrëfejnë eksperiencat në rolet e

2013-04-30 10:18:07
Similar

Arian Çani: Teatri do të na shpëtojë nga kriza Arian Çani: Teatri do të na shpëtojë nga kriza

Ka të paktën katër arsye pse Arian Çani është i lidhur fort me teatrin. E sheh si eliksir për të zgjatur jetën, por edhe si vendi i vetëm ku mund të projektohet e vërteta. Ka një dobësi të hershme për të, por më së shumti mendon se Teatri do të na shpëtojë nga kriza E

2013-04-30 10:02:02
Similar

Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013! Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013!

Anita Mustafa, vajzë me origjinë nga Kosova është skualifikuar këtë të dielë nga konkursi i bukurisë, Miss Zvicra 2013. Spektakli po mbahet në televizionin Sat.1, dhe deri në finale për çdo javë do të organizohet nga një spektakël televiziv. Bukuroshja shqiptare e ka cilësuar një vendim të papritur skualifikimin e saj. Anita është ende e

2013-04-30 09:41:59
Similar

View More (Log In and Will Fans)

Win the T-shirtwith only 4000 points


Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.

© 2010-2018 Fabrizio Fichera

dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.