Quantcast
     

Shkëndije Mujaj pozon nudo

vipat.info - 2013-03-23 22:20:00 - Similar - Report/Block

Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka bërë publike një foto në vaskë apo në dush nuk kuptohet mirë. Imazhi paraqet bukuroshën e zhveshur e cila krahas fotos ka publikuar edhe një barcaletë me fjalë të ndyra.

Vildane Zeneli nudo, thyen cdo tabu

vipat.info - 2012-09-12 15:43:15 - Similar - Report/Block

Keto foto nuk jane nga klipi +18 i Linda Halimit, pasi ne ate video nuk mund te shohesh as afer dicka si kjo. Ne te vertete, kjo eshte nje nder fotot me te guximshme nudo dhe me seksi qe eshte bere ndonjehere nga ndonje vajze shqiptare. Fjala eshte per modelen e njohur shqiptare Vildane Zeneli e [...]

Valbona Selimllari pozon per revisten “Living”

vipat.info - 2013-03-07 19:39:34 - Similar - Report/Block

Valbona Selimllari u shpall me e bukura e Shqiperise gati dy dekada me pare, ne nje kohe kur shume prej atyre qe jane modele e misse sot nuk kishin lindur akoma. Pavarsisht se ka kaluar shume kohe, ajo vazhdon te mbetet imazhi i bukurise shqiptare me po te njejten ciltersi dhe thjeshtesi qe publiku e...

Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013!

vipat.info - 2013-04-30 09:41:59 - Similar - Report/Block

Anita Mustafa, vajzë me origjinë nga Kosova është skualifikuar këtë të dielë nga konkursi i bukurisë, Miss Zvicra 2013. Spektakli po mbahet në televizionin Sat.1, dhe deri në finale për çdo javë do të organizohet nga një spektakël televiziv. Bukuroshja shqiptare e ka cilësuar një vendim të papritur skualifikimin e saj. Anita është ende e...

Comment on Rita Ora: Nuk pozoj nudo pa pyetur mamin dhe babin! by JONA

vipat.info - 2013-02-11 16:28:38 - Similar - Report/Block

Howww… serjozisht e?? pse mopo te linte mami me babin do pozoje nudo ti?… ncncnc...

Agnesa Vuthaj e magjishme në fotot e reja

vipat.info - 2013-02-06 09:39:36 - Similar - Report/Block

Bukuroshja Agnesa Vuthaj mesditën e së hënës ka postuar nëpër rrjetet sociale disa foto të reja, në të cilën magjishëm ka sjellë edhe bukurinë e saj. Bukuroshja pejane edhe kësaj here ka treguar hiret e saj, ndërsa ka pozuar përball aparatit fotografik të Fidan Mehmetit.

Uomo si spoglia e corre nudo per strada a Varese

feedburner.it - 2013-06-04 20:35:10 - Similar - Report/Block

Un uomo per scommessa si spoglia, salta il guardrail e comincia a correre nudo per strada per scomm 7 Voto(i)...

Anatomy Awards, gli Oscar del nudo 2013 Foto

feedburner.it - 2013-02-27 03:50:29 - Similar - Report/Block

Anatomy Awards, gli Oscar del nudo 2013 Il sito Mr. Skin ha assegnato i premi alle migliori perfor 4 Voto(i)...

Bleona realizon foto “nudo” ne Prishtine

vipat.info - 2012-09-13 11:40:03 - Similar - Report/Block

Jo vetëm pritja e mirë që iu bë këngëtares Bleona Qereti, por edhe një kujtim i bukur dhe shumë “hot” do t’i mbajë mend, pasi mësuam se këngëtarja ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ dhe nudo artistike nën syrin e fotografit të njohur, dhe njëkohësisht mikut të saj Avni Selmani. Fotot nuk janë publikuar ende, [...]

Gisele Bundchen mette in mostra il suo spettacolare Sedere. [Foto,Lato B,Nudo]

feedburner.it - 2013-06-07 03:53:27 - Similar - Report/Block

Gisele Bundchen, mette a nudo il suo marmoreo sedere e fisico perfetto. Fondoschiena marmoreo e 12 Voto(i)...

Comment on Shkendije Mujaj dredh te pasmet (Video) by adelina

vipat.info - 2012-08-31 09:21:57 - Similar - Report/Block

nuk i ka origjinale kjo kurve e felliqur shihni fotot dhe beni krahasimet dikur si i ka pase dhe sot ncnncccncn kurvaaaa...

Bleona, mes Londrës e Parisit

lajmeshqip.com - 2013-03-12 10:03:18 - Similar - Report/Block

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, ditëve të fundit ka qëndruar mes Londrës e Parisit Ajo kishte zgjedhur Britaninë e Madhe për një turne mediatik, ku mes tjerash ka realizuar një foto-sesion për “Flavour Magazine”. Qereti ka publikuar nërrjete sociale fotografi nga aktivitetet e saj në kryeqytetet evropiane, raportojnë mediat shqiptare.

evolveStar Join

Shkendija poston foto te nxehta (perseri)

vipat.info - 2013-05-14 11:50:07 - Similar - Report/Block

Duket se menyra e vetme per te rene ne sy per Shkendije Mujaj, eshte te postoje foto ku merr poza te denja per nje pornostare. Fotot jane publikuar nga vete Shkendija ne Facebook.

Hudgens: Fotot nudo, momenti më i keq

lajmeshqip.com - 2013-02-21 14:36:00 - Similar - Report/Block

Ylli i“High School Musical” Vanesa Hudgens, ka folur për fotografitë nudo që i ishin publikuar në vitin 2007. Ajo ishte vetëm 18 vjeç kur fotografitë e saj ishin shpërndarë gjithandej në internet, e tash në moshën 24 vjeçare, Vanesa ka zgjedhur ti tregojë magazinës “Paper” se si është ndjerë lidhur me këtë rast. “Ka qenë diçka që thjesht...

Joana pozon me Bjordin

vipat.info - 2013-06-08 09:16:41 - Similar - Report/Block

Fituesi i edicionit të 6 të këtij realiti shou, Anaidi deklaroi sapo doli nga shtëpia e famshme se nuk ka pasur asnjë lidhje me Joanën. Dhe pas replikave mediatike me akuza e kundërakuza, Joana nuk vonon të hakmerret. Dhe ja një foto me Bjordin, lojtarin e BB2 e postuar në rrjetin social Facebook. Duke se...

Il Desiderio secondo Patrick Demarchelier: a Parigi gli scatti del fotografo francese - ARTE

feedburner.it - 2013-05-21 07:49:53 - Similar - Report/Block

Un corpo di donna, giovane e teso, che nudo si stira su una terrazza newyorkese. Una impudente Kate 7 Voto(i)...

Ginnaste Danesi Fotografate a Seno Nudo a Copacabana

feedburner.it - 2013-03-16 01:42:08 - Similar - Report/Block

Ginnaste Danesi beccate in topless sulle spiagge del Brasile violano la legge mettendosi a Seno Nud 8 Voto(i)...

Rihanna piercing sul Seno Nudo nei nuovi scatti sexy per Unapologetic

feedburner.it - 2013-04-18 02:37:07 - Similar - Report/Block

Bellissima come sempre la cantante Rihanna mostra il seno grazie ad alcune trasparenze per il servi 8 Voto(i)...

Agron Selimi braktis familjen për Diana Avdiun

botashqip.com - 2013-04-26 11:22:11 - Similar - Report/Block

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që barti kurorën e artë, njëherëshi ajo që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se na qenka dashuruar. Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi. Sipas burimeve të Indeksonline, thuhet se Agron Selim...

Rihanna a Seno Nudo e Piercing al Capezzolo in una nuva foto su Twitter Topless

feedburner.it - 2013-04-25 03:32:56 - Similar - Report/Block

Rihanna non perde il vizio di postare su twitter le sue foto provocanti e sempre piu' Nuda. Qui di 9 Voto(i)...

Uomo dimentica la chiave in camera e gira nudo in hotel

feedburner.it - 2013-02-26 01:31:40 - Similar - Report/Block

Un uomo esce per sbaglio dalla stanza dell’hotel senza vesiti ma si dimentica la chiave all&# 7 Voto(i)...

Tuna fle e zhveshur ne hotel (Video)

vipat.info - 2013-02-20 23:40:59 - Similar - Report/Block

Një nga këngëtaret më atraktive shqiptare dhe shumë e përfolur kohëve të fundit, Altuna Sejdiu, ka pranuar pas shumë viteve të jetë në programin e Arjan Çanit. Por, Tuna ka qenë e përgatitur edhe për pyetje të tipit se me çfarë rrobash fle kur ajo është në hotel në Tiranë. Dhe, si duket, e ka...

Granit Xhaka, letër tifozëve: Jam krenar që jam shqiptar!

presheva.com - 2012-09-18 00:58:00 - Similar - Report/Block

“Marr shkas për t’ju drejtuar te gjithë sportdashësve anembanë trojeve shqiptare me këtë letër të hapur, pasi para dhe pas ndeshjes së fundit, që për...

Alba Parietti a Seno Nudo alle Baleari. [Topless,Hot,Foto]

feedburner.it - 2013-06-07 03:50:54 - Similar - Report/Block

Alba Parietti in topless a 51 anni non teme le giovanissime La bella soubrette e conduttrice telev 11 Voto(i)...

Comment on Genta, me e bukura e skenes by Ami

vipat.info - 2013-02-07 19:21:57 - Similar - Report/Block

Femra me e keqe shqiptare???? Un nuk jam ndonji fanse e madhe e gentes sme pelqen si kendon pooooooor pse thoni qe esht femra me e keqe dhe e shemtuar?? Esht sinpatike te keni mindsin ta keni e kishit zen pa nje pa dy por nuk keni shans...

Una despedida entre lágrimas

diariolibre.com - 2013-05-06 06:00:00 - Similar - Report/Block

Jochy Santos, junto a su equipo de Divertido, despidieron a la cantante Tueska el pasado sábado. Las lágrimas afloraron y se le hizo un nudo en la garganta. Se fue con agradecimiento y ahora retoma su carrera.

SARA TOMMASI HARD NUDO INTEGRALE IN UNA LAP DANCE A FIRENZE [GUARDA LE FOTO INCENSURATE]

feedburner.it - 2013-05-04 12:44:21 - Similar - Report/Block

L' INCORREGGIBILE SARA TOMMASI BALLA LA LAP DANCE COMPLETAMENTE NUDA A FIRENZE Sara Tommasi c'è 5 Voto(i)...

Sinan Hoxha po përgatit albumin e ri

vipat.info - 2013-04-12 07:12:45 - Similar - Report/Block

Aktualisht këngëtari i njohur Sinan Hoxha është duke punuar në albumin e tij të ri i cili thotë se do të ketë tetë këngë. Dy prej këngëve në album do të jenë të folkut shqiptarë, ndërkaq të tjerat do të jenë me zhanre të ndryshme. Në këtë album Sinani është duke punuar me kompozitorin Alfred...

Bleona: Videoja nudo si të më filmonin në dush! Mund të bëhesha e famshme edhe me filma ”lakuriq”

vipat.info - 2012-09-18 18:33:03 - Similar - Report/Block

Intervista e radhës në Skype, në emisionin “Poke” në Top Channel, ka qenë me një artiste e cila prej vitesh është e famshme kudo që shqiptarët jetojnë. Bëhet fjalë për Bleona Qerretin, të cilën e ka intervistuar prezantuesja Albana Osmani.  Albana: Pershendetje Bleona! Bleona: Pershendetje te gjitheve. Do doja t’ju dergoja nje puthj...

Rihanna qortohet nga nëna e saj

lajmeshqip.com - 2013-03-08 15:05:41 - Similar - Report/Block

Rihanna ka treguar se pas publikimit të fotografive gjysmë nudo në Instagram, është qortuar nga nëna e saj. E Rihanna ka deklaruar edhe se frikën më të madhe në botë e ka kur qortohet pikërisht nga e ëma. “Nga nëna ime tmerrohem. Nga askush tjetër në botë nuk tmerrohem, por nga ajo po”, ka treguar këngëtarja për mediat e huaja. Ajo ka thë...

Nipi i Tinka Kurtit shkëlqen në SHBA

vipat.info - 2013-03-22 07:18:00 - Similar - Report/Block

Paul Kurti është një regjisor shqiptaro-kanadez, nipi i aktores shqiptare, të shquarës, Tinka Kurti. I rritur me një interes të thellë në forma shprehëse vizuale, duke përfshirë vizatimin, arkitekturën dhe filmin, Paul Kurti ka studiuar regji në Neë York Film Academy. Ka krijuar disa video muzikë dhe filma të shkurtër, duke përfshirë film...

Enkel Demi nis “Shih” në TVSH

vipat.info - 2012-08-31 18:01:51 - Similar - Report/Block

Është identifikuar përherë si imazh i rëndësishëm në televizionin Klan. Enkel Demi, një emër i rëndësishëm në gazetarinë shqiptare, duket se më në fund do të “braktisë” lidhjen e tij të ngushtë me këtë televizion.  Ai është i njohur si prezantues në edicionet e lajmeve, por edhe si show-men dhe prezantues. Në fakt, ende ikja [...]

Anna Oxa: “Më përjashtuan nga Sanremo për politikë”

vipat.info - 2013-02-07 07:56:47 - Similar - Report/Block

“Sanremo është një nënprodukt i 1 Majit. Nuk iu përket artistëve, por sistemit”, sulmon Festivalin e Sanremos ashpër, ballë për ballë këngëtarja italiane me origjinë shqiptare, Anna Oxa (Ana Hoxha), 14 herë pjesëmarrëse në Sanremo, e për herë të parë në vitin e largët 1978, kur Italia e zbuloi si talent në moshën 19-vjeçare me...

Evanthi Ciko, spikerja e pare shqiptare

vipat.info - 2013-02-21 08:30:59 - Similar - Report/Block

Ajo eshte e vetmja themeluese e Radio Tiranes ende ne jete. Megjithese eshte 92 vjec, Evanthi Ciko pranon te ndaje me ne kujtimet e nje jete. “Jam e madhe, 92 vjece, ndaj dhe mund te harroj shume gjera”, – thote ajo ne nisje te bisedes. Por ne te vertete ne rrefimin e saj te qete,...

Valbona Çoba lind djalë, vjen në jetë Aiden

vipat.info - 2013-03-04 17:23:45 - Similar - Report/Block

Ajo është supermodelja e parë shqiptare. Valbona Çoba, ylli shqiptar i pasarelave që prej vitesh jeton në Amerikë ka provuar disa ditë më parë ndjesinë e të qenit nënë. Pas martesës së bujshme me menaxherin amerikan Todd, Çoba ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, që është djalë. Aiden është emri i engjëllit...

Arbana Osmani ikone televizive?

vipat.info - 2013-04-12 07:29:48 - Similar - Report/Block

Me falni, po kush i mendon keto tituj? Ikone, legjende, diva, mjeshter, mbret etj, jane emerime te cilat nuk mund te hidhen majtas djathtas sipas qejfit apo momentit, pasi i venisin vleren vete fjales. Nuk kam asgje me Arbanen dhe besoj qe per momentin eshte ne dyshen me te mire te prezantueseve shqiptare ne televizionet...

Kushtetuta - Constitution Alb for Android

androidzoom.com - 2013-03-15 09:53:28 - Similar - Report/Block

Al Droid English: This is the offline version of Albanian Constitution, in Albanian and English. Albanian: Ky eshte versioni i kushtetutes Shqiptare ne gjuhen shqipe dhe Angleze. Kushtetuta eshte marre nga faqja zyrtare e parlamentit shqiptar dhe... FREE

Naya Rivera, Christa Miller, Clare Bowen e Jennifer Morisson Poker di nudo integrale. Video e Foto

feedburner.it - 2013-04-18 02:36:52 - Similar - Report/Block

Naya Rivera ("Glee"), Christa Miller("Cougar Town"), Clare Bowen ("Nashville") e Jennifer Morisson 8 Voto(i)...

Anelli Pomellato Nudo Autunno-Inverno 2012-2013: pietre e prezzi

tuttogratis.it - 2012-09-13 15:08:31 - Similar - Report/Block

Pubblicato in: Gioielli Pomellato riserva preziose sorprese per la stagione fredda. Tornano, infatti, i meravigliosi anelli Nudo con un look rinnovato per la collezione Autunno-Inverno 2012-2013. Gli anelli Nudo di Pomellato sono sicuramente i gioielli della maison più venduti in assoluto. Lo scorso anno è stato rilanciato l’anello in u...

Foto | Nereida Gallardo Hot Completamente Nuda Su Playboy

myblog.it - 2012-03-28 14:54:07 - Similar - Report/Block

Nereida Gallardo la prosperosa ex fidanzata di C. Ronaldo  posa nuda su Playboy mostrando le sue curve molto generose... Da quando aveva fatto calare il sipario sulla sua storia d'amore con Cristiano Ronaldo c'erano state pochissime apparizioni. Ora è arrivato il ritorno E mai come in questa occasione è avvenuto in grande stile. L...
dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.