Quantcast
     

Genta Ismajli në lidhje me nje gazetar nga Kosova

vipat.info - 2013-03-16 11:01:08 - Similar - Report/Block

Genta Ismajli, me një të dashur të ri?! Ajo vetë thotë ‘jo’, por thashethemet që qarkullojnë për të së fundmi, pohojnë të kundërtën. Ylli i skenës sonë flitet të ketë nisur një histori dashurie me gazetarin nga Kosova, Granit Miftari, i cili e shoqëron ngado këngëtaren. E kontaktuar nga “Bluetooth”, vetë Genta e ka mohuar...

Comment on Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman” by gjermonja

vipat.info - 2013-05-19 19:17:03 - Similar - Report/Block

Djemt e bukur ka Kosova, por aman edhe shume Gentelman jan. Ne Gjermani une kam takuar shume djem Kosovar, jan shume xhymerta dhe shume te dashur. Zoti i prift mbaresi. Une kam shume simpati, per djemt Kosovar...

Comment on Alban Skenderaj ft. Capital T – Nje Enderr by My Idol.POP DIVA GENTA ISMAJLI.Nr.1 Ks & Botes.

vipat.info - 2013-05-10 14:11:59 - Similar - Report/Block

shummmmmmmmmm suksese per super kengen alban ft capital t !?...

Comment on Genta zbardhon flokët by ana

vipat.info - 2012-10-05 11:34:24 - Similar - Report/Block

tolja = amina, hahaha eshte i njejti person, ne 19:23 e ka pershendetur tolja aminen dhe ne 19:25 ja ka kthuer amina. normale 2 minuta kohe i jane dashur per te ndryshuar emrin nga tolja ne amina dhe te shkruaje tekstin. pfffff sa te varfera keto faset e dufickes kurvickes.

Fyler: Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit

lajmeshqip.com - 2013-02-28 14:08:12 - Similar - Report/Block

BRUKSEL “Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit”. Lajmi konfirmohet nga Komisioneri për Zgjerim në BE, Stefan Fyle i cili lajmëroi në faqen e tij personale në Twitter, anëtarësimin e Kosovës me të drejta të plota në këtë institucion. “Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit. Kosova anëtare me të drejta të...

Comment on Genta BB5 pranon abortin dhe dashurohet me një djalë që jeton jashtë by Ana

vipat.info - 2012-09-15 21:37:52 - Similar - Report/Block

Drama queen…Kjo Genta ka qef vetëm te jete në qender të vëmendjës të mediave…...

Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman”

vipat.info - 2013-05-18 16:49:03 - Similar - Report/Block

Eshte cilesuar nga mediat si Miss-i me i bukur, me inteligjente dhe me e komentuar nder vite. E gjithe kjo e ka nje “sekret”. Sukseset profesionale, origjinaliteti dhe pasioni per punen… jane disa nga pikat e forta te personalitetit te Agnesa Vuthajt, qe duket se jane reflektuar dhe e kane bere ate me te dashur...

Aksidentohet ish-Miss Kosova, Albina Nicaj

botashqip.com - 2013-06-04 21:55:12 - Similar - Report/Block

Një aksident tragjik në Istog të Kosovës i ka marrë jetën dy personave, dhe një tjetër është plagosur rëndë. Në orët e mbrëmjes një makinë është përplasur me një kamion. Në makinë ishte e fejuara e viktimës, ish-Miss Kosova, Albina Nicaj e cila thuhet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, fejohen ne qershor

vipat.info - 2013-05-21 16:01:05 - Similar - Report/Block

Keto dite u perfol se kengetarja Dafina Zeqiri eshte ne lidhje me reperin, Dj Blunt dhe keto thashetheme po dalin te jene te verteta. Ndonese kengetarja duket se po bene te pamunduren per ta fshehur nje gje te tille, megjithate, lajmin se ajo eshte ne lidhje me Blunt e kane konfirmuar edhe te aferm te...

Agron Selimi braktis familjen për Diana Avdiun

botashqip.com - 2013-04-26 11:22:11 - Similar - Report/Block

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që barti kurorën e artë, njëherëshi ajo që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se na qenka dashuruar. Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi. Sipas burimeve të Indeksonline, thuhet se Agron Selim...

Comment on Dy modelë në shtëpinë e “Big Brother” by genta

vipat.info - 2013-04-30 21:03:13 - Similar - Report/Block

Ky olseni nuk esht i bukur por marselino esht shum i bukur……...

Nje “inshallah” per Ingrit Gjonin

vipat.info - 2013-04-22 17:56:35 - Similar - Report/Block

Ingrit Gjoni pritet te lancoje shume shpejt, videoklipin e saj me te ri, duke shenuar keshtu nje rikthim te sajin pas lindjes se djalit, ndonese ajo nuk i ka nderprere kurre koncertet. Kenga me ritme orientale, nen titullin “Inshallah”, pritet ta ktheje kengetaren e dashur te skenave shume fuqishem ne tregun muzikor. Disa nga skenat...

evolveStar Join

Françeska e “BB”: Ju rrëfej ndarjen me Ermalin, ja si më tradhtonte

vipat.info - 2012-09-16 13:12:39 - Similar - Report/Block

“Tani që u mësua ndarja, kam shumë oferta nga djem për lidhje” Kjo është intervista e saj e parë pas ndarjes, dhe e fundit ku flet për Ermalin, sepse ai tashmë është një ish. 18-vjeçarja nga Vlora, Françeska Jaçe, rrëfen si mori fund lidhja 6-mujore me konkurrentin e saj në “Big Brother 5”, i cili [...]

Shkëndije Mujaj pozon nudo

vipat.info - 2013-03-23 22:20:00 - Similar - Report/Block

Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka bërë publike një foto në vaskë apo në dush nuk kuptohet mirë. Imazhi paraqet bukuroshën e zhveshur e cila krahas fotos ka publikuar edhe një barcaletë me fjalë të ndyra.

Gafa e televizioneve, Yllka Mujo “tërbohet”, e quajnë Kleopatra në rolin e ri

vipat.info - 2013-02-06 10:09:20 - Similar - Report/Block

Në veprën që po përgatitet në Teatrin Kombëtar, “Mbreti Edip”, me regji të Ilir Bokshit, aktorja Yllka Mujo mes të tjerëve ka rolin e Jokastës. Por, një ditë pas prezantimit të veprës, në konferencë për shtyp televizionet kanë bërë gafë të pafalshme, duke prezantuar rolin e Yllkës si Kleopatra, që nuk ka aspak lidhje me...

Arbana Osmani nuk jam shtatzënë

vipat.info - 2013-03-02 10:23:18 - Similar - Report/Block

Çdo muaj të vitit, për Arbana Osmanin qarkullon thashethemi se është shtatzënë… Kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Një e përjavshme rozë publikoi dje lajmin se moderatorja e dashur e ekranit të “Top Channel”-it është shtatzënë. E kontaktuar nga “Bluetooth” lidhur me vërtetësinë e këtij lajmi, Osmani e ka mohuar në mënyrë kategorike, duke t...

Comment on Arbana Osmani kritikohet nga fansat: E ke ekzagjeruar me fotoshop! by londisa

vipat.info - 2013-03-10 15:40:29 - Similar - Report/Block

arbana eshte profesioniste,e zgjuar,simpatike,e sjellshme,e dashur,e talentuar…me pak fjale perfekte sido qe ti bej fotot.Une e kam takuar vet dhe gjithashtu e kam idhullin tim.”Arbana vazhdo keshtu sic je” <3<3 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak- ash3/c202.44.556.556/s160x160/155413_340 5864884917_1725059062_n.jpg...

Sheila Haxhiraj, pelqen meshkujt e veshur ‘alla Jay Z’

vipat.info - 2013-03-13 12:27:52 - Similar - Report/Block

Fenomeni Sheila ka shperthyer qe vitin e kaluar. Juria e X Factor Albania dhe publiku e vleresuan si fituesen e X Factor. Sheila kete periudhe ka luajtur filma, por regjistron kenget e radhes dhe pergjigjet me dore ne zemer ne lidhje me pyetjet e modes… Te pelqen stili i… - Me pelqen stili i Rihannes.

Joana pozon me Bjordin

vipat.info - 2013-06-08 09:16:41 - Similar - Report/Block

Fituesi i edicionit të 6 të këtij realiti shou, Anaidi deklaroi sapo doli nga shtëpia e famshme se nuk ka pasur asnjë lidhje me Joanën. Dhe pas replikave mediatike me akuza e kundërakuza, Joana nuk vonon të hakmerret. Dhe ja një foto me Bjordin, lojtarin e BB2 e postuar në rrjetin social Facebook. Duke se...

Ndahen Ermali dhe Franceska?

vipat.info - 2012-08-07 11:02:14 - Similar - Report/Block

Këtë javë janë përhapur shumë thashetheme në lidhje me ciftin simpatik nga Big Brother Albania 5. Në pritje të një konfirmimi nga vetë ata të dy, flitet se Ermali dhe Franceska kanë qenë të ndarë këtë javë në plazhin e Drymadhes në Dhërmi. Ermali ka qenë në shoqërinë e vajzave në beach party, ndërkohë Franceska [...]

Comment on Genta, me e bukura e skenes by Ami

vipat.info - 2013-02-07 19:21:57 - Similar - Report/Block

Femra me e keqe shqiptare???? Un nuk jam ndonji fanse e madhe e gentes sme pelqen si kendon pooooooor pse thoni qe esht femra me e keqe dhe e shemtuar?? Esht sinpatike te keni mindsin ta keni e kishit zen pa nje pa dy por nuk keni shans...

Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013!

vipat.info - 2013-04-30 09:41:59 - Similar - Report/Block

Anita Mustafa, vajzë me origjinë nga Kosova është skualifikuar këtë të dielë nga konkursi i bukurisë, Miss Zvicra 2013. Spektakli po mbahet në televizionin Sat.1, dhe deri në finale për çdo javë do të organizohet nga një spektakël televiziv. Bukuroshja shqiptare e ka cilësuar një vendim të papritur skualifikimin e saj. Anita është ende e...

Këmbëngulin për status të njëjtë

lajmeshqip.com - 2013-06-10 00:25:18 - Similar - Report/Block

Prishtinë – Lideri i Partisë për Veprim Demokratik njëherit deputet në Kuvendin e Serbisë, Riza Halimi ka thënë se ende nuk ka një konfirmim zyrtar për ndonjë takim të mundshëm të liderëve të shqiptarëve të Luginës, me kryeministrin serb, Ivica Daçiq. Ky takim flitet se do të ndodhë më 15 korrik por Halimi ka thënë se ende nuk ka asgjë zy...

Pas ndarjes Afërdita flirton me tjetrin?

botashqip.com - 2013-03-18 21:09:21 - Similar - Report/Block

Ndarja e Shpatit nga Afërdita tashmë ë sht ë një fakt, edhe pse ka pasur njerëz që nuk kanë mundur ta besojnë se ndarja e tyre ë sht ë e vërtetë. Por për të gjithë ata që ende nuk e besojnë këtë gjë, mjaftojnë të klikojnë në profilin e Afërditës dhe do të shohin aty statusin e saj “single”, ndryshe nga ç’ ishte vetëm pak kohë më parë,...

Ermali dhe Ami në pritje për t’u bërë prindër

botashqip.com - 2013-04-20 09:53:35 - Similar - Report/Block

Thashethemet e fundit thonë se Ermali dhe Ami janë në pritje për t’u bërë prindër. “Zoti ka vendosur t’i bekojë me një fëmijë”, ka qenë një nga komentet e bëra në rrjetin social ‘Facebook’, ku ishte publikuar një foto e çiftit… Lajmi konfirmohet për “Bluetooth” edhe nga një burim i afërt me çiftin e yjeve të showbiz-it. Ky fëmijë vjen s...

Vucic: Biri im do të bëjë vetëvrasje nga kërcënimet për marrëveshjen

lajmeshqip.com - 2013-04-22 19:05:30 - Similar - Report/Block

Zëvendëskryeministri i Serbisë Aleksander Vuciq tha se i biri i tij 15 vjeçar qan dhe thotë se do të vetëvritet për shkak të kërcënimeve që ka marrë na facebook. “Nuk kam fjalë me të cilën do ta përshkruaja se si i biri im 15 vjeçar qan dhe thotë se do të vetëvritet për atë që ka pranuar përmes facebook-ut dhe nuk e di çfarë. Dhe për këtë...

Thaçi nis vizitën në SHBA

lajmeshqip.com - 2013-06-10 10:31:00 - Similar - Report/Block

Washington – Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, sot fillon vizitën zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të takohet me nën Kryetarin e SHBA-ve, Joseph Biden, Zv. Sekretarin e Departamentit të Shtetit, William Burns, nën Sekretarin e Mbrojtjes, James Miller, Kongresistin Eliot Engel, si dhe shumë senatorë, kongresistë dhe zy...

Afërdita Dreshaj dhe Bleona “kapen” për Di Caprion

botashqip.com - 2013-06-03 08:53:28 - Similar - Report/Block

Deri tani, versioni i bukuroshes Afërdita Dreshaj, e cila pohonte se nuk ishte ajo në ballkonin e vilës private me aktorin e famshëm Leonardo di Caprio. Por duket se diçka ka ndryshuar. Si raporton shtesa Plus e gazetës Panorama, tashti Afërditës, e cila në atë kohë mori gjithë vëmendjen e duhur, sikur ia ka qejfi të pohojë, ashtu siç në...
dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.