Quantcast
     

Bleona flet shqip në serialin me Steven Seagal

lajmeshqip.com - 2013-03-05 11:31:11 - Similar - Report/Block

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e ka provuar veten si aktore në serialin televiziv amerikan, në të cilin roli kryesor i takon legjendës së aksionit, Steven Seagal. Secili episod i serialit të quajtur “True Justice” për nga tematika, i ngjan një filmi të veçantë, ndërsa Bleona ka aktruar në serinë me titull “Violence of Action”, tras...

Steven Seagal: Our man in Moscow?

theweek.com - 2013-06-06 00:58:00 - Similar - Report/Block

Steven Seagal is an actor, energy-drink maker, dancehall singer, ponytail-haver, and, now, cultural ambassador to Russia. Seagal, star of Above the Law Under Siege , and Out for Justice , is apparently tight with President Vladimir Putin, who is also known for his excessive displays of manliness. "Putin and Seagal have long been friends,...

Vladimir Putin teams up with Steven Seagal to promote healthy lifestyle

bzfilm.com - 2013-03-14 11:07:37 - Similar - Report/Block

Russia's president and action star Steven Seagal promote healthy lifestyle. Has anyone ever seen Seagal having a goatee?...

Russia Wants Steven Seagal as the Face of Its Arms Industry

geekosystem.com - 2013-06-05 01:30:41 - Similar - Report/Block

Steven Seagal has a chance to switch from shooting guns to selling them, as a representative of the Russian arms industry . And if that wasn’t odd enough, this news comes shortly after Seagal played a pivotal role in assisting a Congressional diplomatic mission to Russia. Who knew? Seagal has Russian ancestry, and it doesn’t hurt that his...

Steven Seagal de instructor de artes marciales a músico y actor

periodicocorreo.com.mx - 2013-04-10 05:29:00 - Similar - Report/Block

La carrera de Steven Seagal no sólo la respalda las más de 40 películas en las que ha participado como escritor, productor y director, sino también por mezclar su gusto por el blues y las artes marciales.

Steven Seagal helping President Putin get Russia in shape

sheknows.com - 2013-03-14 02:16:00 - Similar - Report/Block

The action star is using his skills for good by attempting to get an entire country of young people into shape. Dennis Rodman and Steven Seagal shouldn't exactly be put in the same category for anything, but both have been added to the list of minor celebrities who have visited world leaders in the last week . Dennis Rodman plays diplom...

Sensei Seagal to coach Vladimir Putin?

sherdog.net - 2013-03-14 10:02:04 - Similar - Report/Block

This in from TMZ Quote: Move over Dennis Rodman and Kim Jong Un, because '90s action star Steven Seagal has jumped on the whole random celeb visiting a world leader bandwagon ... and hung out with Russian President Vladimir Putin in Moscow on Wednesday. Putin attended the opening of a new Russian martial arts school and, naturally, invit...

Vladimir Poutine a invité Steven Seagal pour promouvoir le sport et la vie saine (PHOTOS)

aollatino.com - 2013-03-14 13:24:23 - Similar - Report/Block

Le président russe Vladimir Poutine a accueilli mercredi 13 mars Steven Seagal pour promouvoir l'éducation physique, à l'occasion de l'inauguration d'un nouveau centre sportif à Moscou. L'acteur américain, plus connu pour ses films d'action que son engagement politique est venu inaugurer un centre d'arts martiaux. "Nous ne devons pas avoi...

Indústria de armas quer Steven Seagal como garoto propaganda

cineclick.com.br - 2013-06-06 22:46:00 - Similar - Report/Block

Steven Seagal tem uma relação íntima com as armas de fogo, já que foram mais de três décadas atuando com este tipo de equipamento em dezenas de filmes. Acontece que Degtyaryov, uma indústria de armas da Rússia, quer estreitar ainda mais este laço. O ator foi convidado a estrelar propagandas de armamento. O próprio americano fez o anúncio...

Vladimir Putin and Steven Seagal Had Lunch Together Today, Are Apparently Close Friends

gawker.com - 2013-03-14 02:54:14 - Similar - Report/Block

More »...

Bleona: Videoja nudo si të më filmonin në dush! Mund të bëhesha e famshme edhe me filma ”lakuriq”

vipat.info - 2012-09-18 18:33:03 - Similar - Report/Block

Intervista e radhës në Skype, në emisionin “Poke” në Top Channel, ka qenë me një artiste e cila prej vitesh është e famshme kudo që shqiptarët jetojnë. Bëhet fjalë për Bleona Qerretin, të cilën e ka intervistuar prezantuesja Albana Osmani.  Albana: Pershendetje Bleona! Bleona: Pershendetje te gjitheve. Do doja t’ju dergoja nje puthj...

Klea Huta, prezantuese dhe aktore pa mbushur 20 vjeç

vipat.info - 2013-04-22 17:49:35 - Similar - Report/Block

Klea Huta, moderatore e “Top Fest 10” në krah të Ledion Liços, flet për emocionet e ambicies televizive. Për pak mbush 20 vjeç, dhe ka çfarë të ndajë me publikun, tashmë që është bërë protagoniste dhe në serialin triller të Besnik Bishës me titull “Millenium”. Pas eksperiencës si gazetare sportive e kronikave rozë në “Procesin...

evolveStar Join

Putin brings in Steven Seagal to sell revival of nationwide Stalin-era fitness program

nationalpost.com - 2013-03-13 22:01:30 - Similar - Report/Block

MOSCOW — Russian President Vladimir Putin called Wednesday for the revival of a Soviet-era physical evaluation program that required all schoolchildren to pass fitness tests. To do so, he made an appearance with American action movie star Steven Seagal. Putin, a judo enthusiast and a regular swimmer, said that the restoration of GTO, the...

Comment on Bleona në prehrin e një djali me ngjyrë by tetovari

vipat.info - 2012-09-04 19:01:37 - Similar - Report/Block

per te bere kariere,bleona q.dhe linda h.do shkerdheheshin jo vetem me zezak(shimpanza) po edhe me gomarin qe rine ne aher.ha ha ha...

Fotot e reja të Bleona Qeretit

vipat.info - 2013-03-15 06:56:17 - Similar - Report/Block

Bleona Qereti ka postuar disa fotografi të saja duke u zbukuruar nga make up artisti i yjeve të famshëm, Troy Jensen. Disa prej këtyre fotografive do të përdoren edhe për ‘Flavour Magazine.

Comment on Bleona në Grammy Awards (Foto) by patrik

vipat.info - 2013-02-11 23:47:19 - Similar - Report/Block

bleona je super sexi je shum e bukur dhe shum artiste e mire te uroj shum sukses...

Not Cool At All

discusscooking.com - 2013-02-26 17:12:46 - Similar - Report/Block

My car is in the body shop for about a week to repair the accident damage so I rented a car for a few days. I have to pick up my grandson (6YO) from school so I warned my daughter to tell Steven I'd be in a different car. She related the following conversation with Steven to me this morning: Mom: Steven, Grampy is going to be picking you...

Comment on Bleona kundёr Eliza Dushkut!!! by ali

lajmeshqip.com - 2011-10-28 11:00:42 - Similar - Report/Block

veq para eliza me e mira dote jet gjithmon sepse nuk ka koh te mirret me gjera te kota si bleona qe mirret me fmiaqa ketu si p.sh me etmoengjujt etj boll ke pas pun edhe me zezak ke menu se arrin diqka amo spate fat messa duket ok keshtu qe desha te them se gjithnje ka qen njesh eliza dushku dhe dote jet askush vendin e saj nuk mund ta ze...

Comment on Prince Harry i Britanise ka interes per Bleona Qeretin? by Besa

vipat.info - 2013-05-10 12:22:25 - Similar - Report/Block

Artikulli thot bleona Ka interes at njof princin jo anasjelltas...

Who would win in a fight between STEAVEN SEAGULL and VLAD PUTIN??

godlikeproductions.com - 2013-03-14 11:28:43 - Similar - Report/Block

MOSCOW: President Vladimir Putin has teamed up with American action movie actor Steven Seagal to promote the Soviet-style regime of rigorous physical... - Poster: Anonymous Coward (UID 36126398) - Updated: 03/14/13 6:28 AM - Views 230 - Replies 33...

Bleona në prehrin e një djali me ngjyrë

vipat.info - 2012-09-02 15:24:46 - Similar - Report/Block

Është rikthyer në Shqipëri pas disa vitesh shkëputje dhe po promovon albumin e saj të ri në anglisht në disa qytete të Shqipërisë. Bleona Qereti ka rrëfyer para gazetarëve se promovimi i albumit nga Shqipëria ishte një detyrim moral që ajo ndiente ndaj fansave të saj që e kanë mbështetur në fillimet e karrierës. Ndërkohë [...]

Steven R McQueen Wallpapers HD for Android

androidzoom.com - 2013-06-04 06:51:57 - Similar - Report/Block

Maxtra Tech Actor Steven R. McQueen Wallpapers HD Steven R. McQueen Hot wallpapers Hollywood Actor Steven R. McQueen wallpaper American Actor Steven R. McQueen Wallpapers Super Model Steven R. McQueen Gallery Steven R. McQueen Gallery Steven R. McQueen App... FREE

I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin

vipat.info - 2013-03-09 11:23:11 - Similar - Report/Block

Bleona nuk gënjen… Të gjitha çfarë ka thënë deri tani i ka bërë realitet. Premtoi një bashkëpunim me Timbaland dhe e bëri. Tha se do të mbante një tur të gjatë koncertesh në Shqipëri e më gjerë dhe ashtu ndodhi. Madje në përmbyllje të tij solli si të ftuar special në Tiranë grupin e famshëm...

Comment on I dashuri shqiptar ‘vret’ Bleona Qeretin by Mos e beso po deshe

vipat.info - 2013-03-11 18:12:23 - Similar - Report/Block

Kesaj i thone mos e beso po deshe para disa ditesh e pashe ate pjese, duke mire dhe Bleona. Sukse te me tejshme...

Bleona sot në Tiranë: E dashuroj Dr Berishën!

vipat.info - 2013-03-22 20:02:15 - Similar - Report/Block

Bleona Qerreti eshte rikthyer ne Tirane e ftuar për të marrë pjesë në koncertin festiv me rastin e “Ditës së Demokracisë”, 22 marsit, organizuar nga Partia Demokratike. Me këtë rast ajo nuk ka lënë pa i shprehur dashurinë e madhe kreut të qeverisë, Sali Berisha. Ndërsa ka ndarë me ndjekësit e saj në Twitter të...

Comment on Bleona blen “fansa” të huaj në Facebook (Foto) by Deni

vipat.info - 2013-02-24 20:30:41 - Similar - Report/Block

Eshte e vertete qe Bleona eshte e bukur (pas nderhyrjeve qe ka bere),por vec inteligjente dhe e talentuar nuk eshte. Por bravo per kembenguljen dhe vetebesimin qe ka. Ne fakt sot koha e Bleonave me shoqe ka ardhur.

Comment on Samanta Karavella: Krahasimi me Bleona Qerretin, i kendshem by paparazi

vipat.info - 2012-08-05 23:18:17 - Similar - Report/Block

e vertet qe ngjan ca me bleonen dikur,por ti je sh here me elegante dhe me finese si ne bukuri fizike ashtu dhe ne ate karakteriale…bleona ne moshen tende ka qene sh vulgare…nje ezibicioniste e harbuar…ta shpifte!samanta je yll…keshtu vazhdo!...

Steven Mark King

bangordailynews.com - 2013-03-20 00:34:00 - Similar - Report/Block

SCARBOROUGH – , 46, passed away unexpectedly March 15, 2013, at his home. Steven was born May 3, 1966, son of Wesley D. and Mary P. King Steven attended Brewer schools, and Steven enjoyed sports, fishing and reading. He had a great sense of humor and a contagious ...

Bleona realizon foto “nudo” ne Prishtine

vipat.info - 2012-09-13 11:40:03 - Similar - Report/Block

Jo vetëm pritja e mirë që iu bë këngëtares Bleona Qereti, por edhe një kujtim i bukur dhe shumë “hot” do t’i mbajë mend, pasi mësuam se këngëtarja ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ dhe nudo artistike nën syrin e fotografit të njohur, dhe njëkohësisht mikut të saj Avni Selmani. Fotot nuk janë publikuar ende, [...]

Bleona Qereti: Ai që e hodhi videon është psikopat, nuk di asnjë fjalë serbisht

vipat.info - 2012-09-06 08:35:54 - Similar - Report/Block

Ishte planifikuar që konferenca e shtypit e këngëtares Bleona Qereti të niste në orën 15: 00 gjë që nuk ndodhi. Por gazetarët dhe fotoreporterët u mërziten pak, por më pas me justifikimin dhe buzëqeshjen e artistes duke kërkuar falje ashtu miqësisht ajo erdhi dhe pyetjet e para i mori shumë qetë dhe ëmbël. Ne ishim [...]

Bleona, mes Londrës e Parisit

lajmeshqip.com - 2013-03-12 10:03:18 - Similar - Report/Block

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, ditëve të fundit ka qëndruar mes Londrës e Parisit Ajo kishte zgjedhur Britaninë e Madhe për një turne mediatik, ku mes tjerash ka realizuar një foto-sesion për “Flavour Magazine”. Qereti ka publikuar nërrjete sociale fotografi nga aktivitetet e saj në kryeqytetet evropiane, raportojnë mediat shqiptare.

Bleona Qereti praktikon akupunkturën

vipat.info - 2013-04-19 09:25:28 - Similar - Report/Block

Ka treguar mënyra të ndryshme përmes së cilave çdoherë është në formë. Dhe përveç vrapimit, fitnessit dhe lojërave të ndryshme sportive, Bleona Qereti së fundmi ka praktikuar edhe akupunkturën. Duket se kjo është mënyra e radhës për një kohë të mirë e disponim më të madh të këngëtares, pasi që edhe gjatë tretmanit në këtë...

Angelina Jolie shqiptare në Zvicër

botashqip.com - 2013-04-22 12:54:08 - Similar - Report/Block

Të jesh e bukur ë sht ë gjë e zakonshme. Por të jesh e bukur dhe e zgjuar, kemi të bëjmë me një kombinim jo aq të shpeshtë. Heidit i thonë krejt Angelina Joli, jo se luan si aktore në ndonjë film, por për shkak të ngjashmërisë që ka vajza nga Kosova me yllin e Hollivudit. Flet rrjedhshëm shqip me aksent të frëngjishtes, ngase jeton me f...

Bleona, do të performojë për homoseksualët

vipat.info - 2013-03-22 06:57:30 - Similar - Report/Block

Bleona Qereti do të performojë në festën vjetore “White Party 2013″, ku pritet të sjellë si premierë këngën debutuese për SHBA. “Do të jem në “White Party” që është festivali më i madh i homoseksualëve në Kaliforni. Më pëlqen të performoj përpara turmave homeseksuale, ata janë të gjithë të lidhur me anën e shkëlqyer të...

Publikohet video e Bleona Qerretit në festën e komunitetit “gay”!!

vipat.info - 2013-04-17 08:11:49 - Similar - Report/Block

Pak kohë më parë Bleona Qerreti pati edhe pranzantimin e saj të parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Deri tani keni patur mundësi të shihni vetëm fotografi nga performanca e saj, ndërsa tani ju prezantojmë me performancën e saj video në një festë të madhe të komunitetit gej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Anson Carter: NHL 2013 Conference Finals Preview - and Picks From Steven R. McQueen

huffingtonpost.ca - 2013-05-31 19:49:53 - Similar - Report/Block

I caught up with Steven R. McQueen, hunk and heart-throb from the CW's Vampire Diaries. For all of you hockey fans who didn't know, Steven's step-dad is Mr. Hockeywood himself, Hall of Famer Luc Robitaille. "Lucky" and "L.A. Kings" go together like Apple Pie and Vanilla Ice Cream.

Bleona me Getoarin sjellin ‘Ferrarin’

vipat.info - 2013-05-10 15:28:47 - Similar - Report/Block

Këngëtarja shqiptare, e cila deri tani ka sjellë disa krijime muzikore në tregun e huaj, Bleona Qereti, nuk i është larguar muzikës shqiptare. Mësuam se këtë herë është bashkuar me reperin e njohur Getoar Selimi për të sjellë një këngë në duet me titull “Ferrari”. Sipas disa fotove që edhe vetë artistët kishin reklamuar nëpër...

PHOTOS. Vladimir Poutine a invité Steven Seagal pour promouvoir le sport et la vie saine

portail.free.fr - 2013-03-15 08:22:00 - Similar - Report/Block

PEOPLE - Le président russe Vladimir Poutine a accueilli mercredi 13 mars Steven Seagal pour promouvoir l'éducation physique, à l'occasion de l'inauguration d'un nouveau centre sportif à Moscou. L'acteur américain, plus connu pour ses films d'action que son engagement politique est venu inaugurer un...

Steven Spielberg président du 66e Festival de Cannes

tuxboard.com - 2013-02-28 09:50:34 - Similar - Report/Block

Steven Spielberg présidera le jury du 66e Festival de Cannes qui aura lieu du 15 au 26 mai prochain. Le Autres liens : Lincoln Bande annonce du film de Steven Spielberg Voici la première vidéo du prochain film de Steven Spielberg... Tintin en 3D de Steven Spielberg On vient de découvrir les premières images de Tintin et... Palmarès Festi...
dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2015 Fabrizio Fichera. All rights reserved.