Quantcast
     

Agnesa Vuthaj e magjishme në fotot e reja

vipat.info - 2013-02-06 09:39:36 - Similar - Report/Block

Bukuroshja Agnesa Vuthaj mesditën e së hënës ka postuar nëpër rrjetet sociale disa foto të reja, në të cilën magjishëm ka sjellë edhe bukurinë e saj. Bukuroshja pejane edhe kësaj here ka treguar hiret e saj, ndërsa ka pozuar përball aparatit fotografik të Fidan Mehmetit.

Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman”

vipat.info - 2013-05-18 16:49:03 - Similar - Report/Block

Eshte cilesuar nga mediat si Miss-i me i bukur, me inteligjente dhe me e komentuar nder vite. E gjithe kjo e ka nje “sekret”. Sukseset profesionale, origjinaliteti dhe pasioni per punen… jane disa nga pikat e forta te personalitetit te Agnesa Vuthajt, qe duket se jane reflektuar dhe e kane bere ate me te dashur...

Fotot e reja të Bleona Qeretit

vipat.info - 2013-03-15 06:56:17 - Similar - Report/Block

Bleona Qereti ka postuar disa fotografi të saja duke u zbukuruar nga make up artisti i yjeve të famshëm, Troy Jensen. Disa prej këtyre fotografive do të përdoren edhe për ‘Flavour Magazine.

Comment on Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman” by gjermonja

vipat.info - 2013-05-19 19:17:03 - Similar - Report/Block

Djemt e bukur ka Kosova, por aman edhe shume Gentelman jan. Ne Gjermani une kam takuar shume djem Kosovar, jan shume xhymerta dhe shume te dashur. Zoti i prift mbaresi. Une kam shume simpati, per djemt Kosovar...

Comment on Shkendije Mujaj dredh te pasmet (Video) by adelina

vipat.info - 2012-08-31 09:21:57 - Similar - Report/Block

nuk i ka origjinale kjo kurve e felliqur shihni fotot dhe beni krahasimet dikur si i ka pase dhe sot ncnncccncn kurvaaaa...

Comment on Leonora Jakupi foto te reja e seksi by egzona

vipat.info - 2012-09-14 20:56:54 - Similar - Report/Block

hej leonora jakupi shumë bukur po dokëshe dhe e ki flezerin më të mir qe të ndreq dhe shumë më pëlqen vetem vazhdo ok leonora...

Shkëndije Mujaj pozon nudo

vipat.info - 2013-03-23 22:20:00 - Similar - Report/Block

Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka bërë publike një foto në vaskë apo në dush nuk kuptohet mirë. Imazhi paraqet bukuroshën e zhveshur e cila krahas fotos ka publikuar edhe një barcaletë me fjalë të ndyra.

Shkendija poston foto te nxehta (perseri)

vipat.info - 2013-05-14 11:50:07 - Similar - Report/Block

Duket se menyra e vetme per te rene ne sy per Shkendije Mujaj, eshte te postoje foto ku merr poza te denja per nje pornostare. Fotot jane publikuar nga vete Shkendija ne Facebook.

Bleona realizon foto “nudo” ne Prishtine

vipat.info - 2012-09-13 11:40:03 - Similar - Report/Block

Jo vetëm pritja e mirë që iu bë këngëtares Bleona Qereti, por edhe një kujtim i bukur dhe shumë “hot” do t’i mbajë mend, pasi mësuam se këngëtarja ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ dhe nudo artistike nën syrin e fotografit të njohur, dhe njëkohësisht mikut të saj Avni Selmani. Fotot nuk janë publikuar ende, [...]

Agron Selimi braktis familjen për Diana Avdiun

botashqip.com - 2013-04-26 11:22:11 - Similar - Report/Block

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që barti kurorën e artë, njëherëshi ajo që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se na qenka dashuruar. Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi. Sipas burimeve të Indeksonline, thuhet se Agron Selim...

Vildane Zeneli nudo, thyen cdo tabu

vipat.info - 2012-09-12 15:43:15 - Similar - Report/Block

Keto foto nuk jane nga klipi +18 i Linda Halimit, pasi ne ate video nuk mund te shohesh as afer dicka si kjo. Ne te vertete, kjo eshte nje nder fotot me te guximshme nudo dhe me seksi qe eshte bere ndonjehere nga ndonje vajze shqiptare. Fjala eshte per modelen e njohur shqiptare Vildane Zeneli e [...]

Ronela Hajati dhe Elgit Doda vijnë me “Malagata”

vipat.info - 2013-02-24 10:57:42 - Similar - Report/Block

Të gjithë ata që e kanë dëgjuar, thonë se ai do të jetë hiti i kësaj vere. Pas disa bashkëpunimeve shumë të suksesshme me njëri-tjetrin, ku si më të spikaturin përmendim hitin “Nelës”, Ronela Hajati dhe Elgit Doda bashkohen sërish për një këngë që pritet t’ju lërë pa frymë. E reja në këtë bashkëpunim është...

evolveStar Join

Comment on Arbana Osmani kritikohet nga fansat: E ke ekzagjeruar me fotoshop! by londisa

vipat.info - 2013-03-10 15:40:29 - Similar - Report/Block

arbana eshte profesioniste,e zgjuar,simpatike,e sjellshme,e dashur,e talentuar…me pak fjale perfekte sido qe ti bej fotot.Une e kam takuar vet dhe gjithashtu e kam idhullin tim.”Arbana vazhdo keshtu sic je” <3<3 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak- ash3/c202.44.556.556/s160x160/155413_340 5864884917_1725059062_n.jpg...

Elvana Gjata, e preokupuar për “masakrën” që po i bëhet muzikës

vipat.info - 2013-02-22 09:33:48 - Similar - Report/Block

Ka pak ditë që një nga këngëtaret më të dashura për të gjithë shqiptarët Elvana Gjata, erdhi fuqishëm në tregun muzikorë, ku përveç klipit të këngës “Fake”, paralajmëroi edhe katër këngë të reja. Por, duket se aktualisht preokupimi i këngëtares, është pikërisht mbi atë që po i bëhet muzikës sot, siç thotë ajo “masakrën”. “Një...

Rikthehet “Produkt 28”

vipat.info - 2013-04-10 08:55:53 - Similar - Report/Block

Fabi, Turi dhe Albani kanë vendosur që përpos punëve të tyre të përditshme, t’i kushtojnë kohë edhe grupit “Produkt 28”. Djemtë kanë kohë pa u shfaqur me krijime të reja muzikore, duke i lënë fansat në pritje. Ne po ju themi që pritja mbaroi, sepse shumë shpejt “Produkt 28” vjen së shpejti në tregun muzikor...

Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013!

vipat.info - 2013-04-30 09:41:59 - Similar - Report/Block

Anita Mustafa, vajzë me origjinë nga Kosova është skualifikuar këtë të dielë nga konkursi i bukurisë, Miss Zvicra 2013. Spektakli po mbahet në televizionin Sat.1, dhe deri në finale për çdo javë do të organizohet nga një spektakël televiziv. Bukuroshja shqiptare e ka cilësuar një vendim të papritur skualifikimin e saj. Anita është ende e...

Hudgens: Fotot nudo, momenti më i keq

lajmeshqip.com - 2013-02-21 14:36:00 - Similar - Report/Block

Ylli i“High School Musical” Vanesa Hudgens, ka folur për fotografitë nudo që i ishin publikuar në vitin 2007. Ajo ishte vetëm 18 vjeç kur fotografitë e saj ishin shpërndarë gjithandej në internet, e tash në moshën 24 vjeçare, Vanesa ka zgjedhur ti tregojë magazinës “Paper” se si është ndjerë lidhur me këtë rast. “Ka qenë diçka që thjesht...
dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.