Quantcast
     

Comment on Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman” by gjermonja

vipat.info - 2013-05-19 19:17:03 - Similar - Report/Block

Djemt e bukur ka Kosova, por aman edhe shume Gentelman jan. Ne Gjermani une kam takuar shume djem Kosovar, jan shume xhymerta dhe shume te dashur. Zoti i prift mbaresi. Une kam shume simpati, per djemt Kosovar...

Agnesa Vuthaj: Kosova ka djem te bukur, Shqiperia “gentleman”

vipat.info - 2013-05-18 16:49:03 - Similar - Report/Block

Eshte cilesuar nga mediat si Miss-i me i bukur, me inteligjente dhe me e komentuar nder vite. E gjithe kjo e ka nje “sekret”. Sukseset profesionale, origjinaliteti dhe pasioni per punen… jane disa nga pikat e forta te personalitetit te Agnesa Vuthajt, qe duket se jane reflektuar dhe e kane bere ate me te dashur...

Agnesa Vuthaj e magjishme në fotot e reja

vipat.info - 2013-02-06 09:39:36 - Similar - Report/Block

Bukuroshja Agnesa Vuthaj mesditën e së hënës ka postuar nëpër rrjetet sociale disa foto të reja, në të cilën magjishëm ka sjellë edhe bukurinë e saj. Bukuroshja pejane edhe kësaj here ka treguar hiret e saj, ndërsa ka pozuar përball aparatit fotografik të Fidan Mehmetit.

Fyler: Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit

lajmeshqip.com - 2013-02-28 14:08:12 - Similar - Report/Block

BRUKSEL “Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit”. Lajmi konfirmohet nga Komisioneri për Zgjerim në BE, Stefan Fyle i cili lajmëroi në faqen e tij personale në Twitter, anëtarësimin e Kosovës me të drejta të plota në këtë institucion. “Kosova bëhet anëtare Këshillit Rajonal të Bashkëpunimit. Kosova anëtare me të drejta të...

Comment on Dy modelë në shtëpinë e “Big Brother” by genta

vipat.info - 2013-04-30 21:03:13 - Similar - Report/Block

Ky olseni nuk esht i bukur por marselino esht shum i bukur……...

Aksidentohet ish-Miss Kosova, Albina Nicaj

botashqip.com - 2013-06-04 21:55:12 - Similar - Report/Block

Një aksident tragjik në Istog të Kosovës i ka marrë jetën dy personave, dhe një tjetër është plagosur rëndë. Në orët e mbrëmjes një makinë është përplasur me një kamion. Në makinë ishte e fejuara e viktimës, ish-Miss Kosova, Albina Nicaj e cila thuhet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Genta Ismajli në lidhje me nje gazetar nga Kosova

vipat.info - 2013-03-16 11:01:08 - Similar - Report/Block

Genta Ismajli, me një të dashur të ri?! Ajo vetë thotë ‘jo’, por thashethemet që qarkullojnë për të së fundmi, pohojnë të kundërtën. Ylli i skenës sonë flitet të ketë nisur një histori dashurie me gazetarin nga Kosova, Granit Miftari, i cili e shoqëron ngado këngëtaren. E kontaktuar nga “Bluetooth”, vetë Genta e ka mohuar...

Agron Selimi braktis familjen për Diana Avdiun

botashqip.com - 2013-04-26 11:22:11 - Similar - Report/Block

Miss Kosova 2012, Diana Avdiu, bukuroshja që barti kurorën e artë, njëherëshi ajo që përfaqësoi Kosovën në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2012”, duket se na qenka dashuruar. Diana është lidhur me menaxherin e saj, gjithashtu organizatorin e spektakleve Miss Kosova, Agron Selimi. Sipas burimeve të Indeksonline, thuhet se Agron Selim...

Françeska e “BB”: Ju rrëfej ndarjen me Ermalin, ja si më tradhtonte

vipat.info - 2012-09-16 13:12:39 - Similar - Report/Block

“Tani që u mësua ndarja, kam shumë oferta nga djem për lidhje” Kjo është intervista e saj e parë pas ndarjes, dhe e fundit ku flet për Ermalin, sepse ai tashmë është një ish. 18-vjeçarja nga Vlora, Françeska Jaçe, rrëfen si mori fund lidhja 6-mujore me konkurrentin e saj në “Big Brother 5”, i cili [...]

Bleona në prehrin e një djali me ngjyrë

vipat.info - 2012-09-02 15:24:46 - Similar - Report/Block

Është rikthyer në Shqipëri pas disa vitesh shkëputje dhe po promovon albumin e saj të ri në anglisht në disa qytete të Shqipërisë. Bleona Qereti ka rrëfyer para gazetarëve se promovimi i albumit nga Shqipëria ishte një detyrim moral që ajo ndiente ndaj fansave të saj që e kanë mbështetur në fillimet e karrierës. Ndërkohë [...]

Comment on Kapet mat Tuna me të dashurin e ri, reperin Cozman (Foto) by to

vipat.info - 2013-02-25 23:42:16 - Similar - Report/Block

ky cozman shum bukur kendon ama ket rast si me kon femiu i Tunes ,aspak spo shkojn...

Bleona realizon foto “nudo” ne Prishtine

vipat.info - 2012-09-13 11:40:03 - Similar - Report/Block

Jo vetëm pritja e mirë që iu bë këngëtares Bleona Qereti, por edhe një kujtim i bukur dhe shumë “hot” do t’i mbajë mend, pasi mësuam se këngëtarja ka realizuar disa foto shumë ‘hot’ dhe nudo artistike nën syrin e fotografit të njohur, dhe njëkohësisht mikut të saj Avni Selmani. Fotot nuk janë publikuar ende, [...]

evolveStar Join

Comment on Aida Shtino braktis “Njerëz të humbur” për një post politik by SARA

vipat.info - 2013-03-20 15:55:09 - Similar - Report/Block

AIDA JE NJESHE,KUJDES ME FJALORIN O SHQIPTAR PO KU KA SI AIDA,JA KENI INATIN SE ESHTE DHE E BUKUR DHE E MENCUR,SHUM SUKSESE AIDA EMISIONIN NJEREZ TE HUMBUR E SHIKOJM TE GJITH NE ITALI KOMPLIMENTE JE EPA PARE...

Comment on Leonora Jakupi foto te reja e seksi by egzona

vipat.info - 2012-09-14 20:56:54 - Similar - Report/Block

hej leonora jakupi shumë bukur po dokëshe dhe e ki flezerin më të mir qe të ndreq dhe shumë më pëlqen vetem vazhdo ok leonora...

Shkëndije Mujaj pozon nudo

vipat.info - 2013-03-23 22:20:00 - Similar - Report/Block

Bukuroshja shqiptare nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka bërë publike një foto në vaskë apo në dush nuk kuptohet mirë. Imazhi paraqet bukuroshën e zhveshur e cila krahas fotos ka publikuar edhe një barcaletë me fjalë të ndyra.

Adelina Tahiri tërheqëse në çdo aspekt (foto)

vipat.info - 2013-03-07 19:17:15 - Similar - Report/Block

Këngëtarja e bukur Adelina Tahiri është njëra prej yjeve të estradës e cila e pëlqen që adhuruesit e saj, e sidomos fansat që i ka në Facebook, kohë pas kohe t’i qeras me foto të nxehta dhe provokuese. Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, duke postuar disa foto ku ajo kishte...

Kleoniki Delijorgji: Do doja të sfiloja për “Victoria’s Secret”

vipat.info - 2013-05-18 15:57:36 - Similar - Report/Block

Miss-i i vitit me dy kurora dhe është vetëm 16 vjeçe. Kleoniki Delijorgji, e përzgjedhura e vitit 2012 si “Miss Shqipëria” e “Miss Globe”, rrëfen jetën e një vajze që i jep rëndësi kohës, dashurisë dhe ambicies për karrierë në modë e për të prekur sfilatat e “Victoria’s Secret”. Në këtë intervistë zbulon sekretet e...

Comment on Dafina Zeqiri, nostalgji per “koke mashkulli” by I love You ♥ Duffy - RiRi ♥

vipat.info - 2013-03-21 08:48:32 - Similar - Report/Block

DIVA DIVA DIVA……je ma e bukura e botes oj Dafina qka do qe bene ti te rri bukur <3 <3 vetem kush ta ka inatin… te duaaaaaa shum jam fansja jote e flakt nga Prizreni….DafinaTor 4life <3 <3...

Shqiptarja në toplistën e pornostareve më të mira në botë

vipat.info - 2013-06-05 16:46:38 - Similar - Report/Block

Është e vërtetë që Shqipëria ka vetëm një pornostare, ama atë që e kemi e kemi tamam! Sipas revistës së njohur amerikane “Complwx”, shqiptarja Breanne Benson (emri artistik), është e tetëmbëdhjeta në listën e njëqind pornostareve më të mira në botë! Breanne në karrierën e saj dhjetë vjeçare pornografike ka bashkëpunuar me studiot më të...

Dafina Zeqiri, nostalgji per “koke mashkulli”

vipat.info - 2013-03-20 22:32:34 - Similar - Report/Block

Te mos i kishte buzet e lyera, dhe vetullat e hequra do te thonin se para nesh eshte nje djale trendi. E ne fakt jo, kjo eshte kengetarja qe gjithmone e me shume guxon te luaje me dukjen e saj, saqe kete here si duket ka shume nostalgji per nje koke te bukur mashkulli, pasi...

Shqiptarja 18-vjeçare skualifikohet nga Miss Zvicra 2013!

vipat.info - 2013-04-30 09:41:59 - Similar - Report/Block

Anita Mustafa, vajzë me origjinë nga Kosova është skualifikuar këtë të dielë nga konkursi i bukurisë, Miss Zvicra 2013. Spektakli po mbahet në televizionin Sat.1, dhe deri në finale për çdo javë do të organizohet nga një spektakël televiziv. Bukuroshja shqiptare e ka cilësuar një vendim të papritur skualifikimin e saj. Anita është ende e...

Kristela Gjoka sfidon super bombën Kate Upton

vipat.info - 2013-02-22 09:41:20 - Similar - Report/Block

Ajo është bërë e famshme për pjesmarrjen në emisionin “Tjetri” në Top Channel. Por, përveç kësaj, Kristela Gjoka është edhe modele. Dhe, biondia e bukur Lezhiane është duke korrur sukses të madh, aq sa krahasohet me të famshmen Kate Upton, e cila u shpall femra më seksi në botë për të dytin vit radhazi.

Thaçi nis vizitën në SHBA

lajmeshqip.com - 2013-06-10 10:31:00 - Similar - Report/Block

Washington – Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, sot fillon vizitën zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku do të takohet me nën Kryetarin e SHBA-ve, Joseph Biden, Zv. Sekretarin e Departamentit të Shtetit, William Burns, nën Sekretarin e Mbrojtjes, James Miller, Kongresistin Eliot Engel, si dhe shumë senatorë, kongresistë dhe zy...

Afërdita Dreshaj dhe Bleona “kapen” për Di Caprion

botashqip.com - 2013-06-03 08:53:28 - Similar - Report/Block

Deri tani, versioni i bukuroshes Afërdita Dreshaj, e cila pohonte se nuk ishte ajo në ballkonin e vilës private me aktorin e famshëm Leonardo di Caprio. Por duket se diçka ka ndryshuar. Si raporton shtesa Plus e gazetës Panorama, tashti Afërditës, e cila në atë kohë mori gjithë vëmendjen e duhur, sikur ia ka qejfi të pohojë, ashtu siç në...
dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.